HomeOana Maria Constantin

ani de experiență

Despre mine

Sunt Oana Maria Constantin

Am 36 ani si mai bine de 19 ani creez in domeniul Mass-Media si nicio zi de munca.

Joburile pe care le-am avut in domeniul acesta au fost facute (toate) cu multa placere si entuziasm. Am fost:"Omul potrivit la locul potrivit" de fiecare data si astfel a devenit Vocatie.

Experiență

Experiența mea

Motivatia intrinseca pe care am avut-o in momentul in care am optat pentru acest domeniu a fost libera exprimare. Apoi, pe parcursul anilor, am "savurat", prin proiectele de televiziune din care am facut parte, libertatea de a fi creativa si asta m-a motivat sa ma descopar si mai mult. In prezent, imbin cu foarte multa usurinta, deschiderea pe care o am catre lumea nevazuta (energetica) cu televiziunea. Ultimul proiect pe care l-am realizat (emisiunea: "Dincolo de ceea ce stim") si in prezent emisiunea: "Taine" sunt manifestate din energia mea creatoare. Sunt liantul dintre oamenii de acasa si invitati, insa mai mult de atat, sunt o femeie pentru care cunoasterea si practica energetica fac parte din stilul meu de viata si sunt primordiale. Vocatia m-a ajutat si m-a sustinut sa ma descopar prin creativitate, explorare, noi orizonturi. Traiesc pentru ceea ce-mi place si sunt ceea ce-mi doresc sa fiu! Multumesc!

Realizator emisiuni

Pasionată de lumea nevăzută

Jurnalist dedicat

Explorator de noi orizonturi

Inscrie-te la

Newsletter

Înregistrează-te pentru a primi cele mai recente știri și a fi la curent cu toate activitățile noastre!